Zapraszamy do aplikowania na stanowisko naukowe post-doc w Laboratorium Krystalizacji, w ramach realizacji projektu NCN OPUS 25 ,,Badanie zjawiska dyfuzji krzemu w różnych kierunkach krystalograficznych azotku galu", kierowanego przez prof. Michała Boćkowskiego:

Informacje dotyczące konkursu [pdf]

Konkurs na stanowisko doktoranta - stypendysty w ramach realizacji projektu Narodowego Centrum Nauki OPUS 25 ,,Badanie zjawiska dyfuzji krzemu w różnych kierunkach krystalograficznych azotku galu", kierowanego przez prof. Michała Boćkowskiego, został rozstrzygnięty.

Laureatem konkursu został Pan mgr inż. Krzysztof Gołyga. Przewiduje się jego zaangażowanie do realizacji zadań w powyższym projekcie.

Pełna treść ogłoszenia

Zapraszamy do aplikowania na stanowisko naukowe doktoranta - stypendysty w Laboratorium Krystalizacji, w ramach realizacji projektu NCN OPUS 25, kierowanego przez prof. Michała Boćkowskiego:

Informacje dotyczące konkursu [pdf]

Informacje dotyczące konkursu [doc]

Zapraszamy do aplikowania na stanowisko naukowe adiunkta (post-doc) w ramach realizacji projektu Unisono Narodowego Centrum Nauki, kierowanego przez dr. Roberta Czerneckiego:

Informacje dotyczące konkursu [pdf]

Informacje dotyczące konkursu [doc]

Laureatem otwartego konkursu ogłoszonego 9 października 2023 r. na stanowisko asystenta (typu post-doc) w projekcie badawczym Opus realizowanym w ramach umowy UMO-2022/45/B/ST5/04005, którego kierownikiem jest prof. dr hab. Sylwester Rzoska, został dr Dejvid Črešnar.

Pełna treść ogłoszenia

Full text of the announcement

Instytut Wysokich Ciśnień Polskiej Akademii Nauk poszukuje kandydatów na stanowisko: Asystent/-ka Dyrektora.

Informacje dotyczące konkursu [pdf]

Informacje dotyczące konkursu [docx]

Zapraszamy do rekrutacji studentów na stanowisko „doktorant-stypendysta” do projektu NCN SONATA „Seizing the advantages of Nitrogen-polar GaN for III-nitride light emitters” realizowanego w grupie MBE (NL-14).

Szczegółowe warunki oferty znajdują się w bazie ofert pracy w projektach NCN: https://www2.ncn.gov.pl/baza-ofert/?akcja=wyswietl&id=222753

Konkurs na stanowisko doktorant-stypendysta NCN w ramach realizacji projektu Narodowego Centrum Nauki SONATA BIS 10 „Terahercowe metapowierzchnie dla detekcji wirusów i innych substancji biologicznych” - Symulacje został rozstrzygnięty.

Laureatem konkursu został Pan mgr Naveed Ahmed. Przewiduje się jego zaangażowanie do realizacji zadań w powyższym projekcie.

Zapraszamy do aplikowania na stanowiska naukowe adiunkta (post-doc) w ramach realizacji projektu Beethoven Narodowego Centrum Nauki, kierowanego przez prof. Michała Leszczyńskiego:

Informacje dotyczące konkursów:

Konkurs 1 "grower" (PL)

Konkurs 1 "grower" (ENG)

Konkurs 2 "XRD" (PL)

Konkurs 2 "XRD" (ENG)

Zapraszamy do składania zgłoszeń na stanowisko naukowe doktorant-stypendysta w ramach Projektu NCN SONATA BIS 10 - Terahercowe metapowierzchnie dla detekcji wirusów i innych substancji biologicznych - Symulacje

Informacje dotyczące konkursu

We invite you to submit applications for the position of a PhD student - scholarship holder under the NCN Project SONATA BIS 10 - Terahertz Metasurfaces for Detection of Viruses and Other Biological Substances - Simulations

Job offer details